KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12555181

nr 1255 5181

Elis Barkstedt

(1888-1960), Sverige

Oljemålning, Fåglar. Signerad, daterad -17. Olja på duk, 70x100

Kondition: lagad

Elis Barkstedt, svensk bildkonstnär född 1888, död 1960.

Utrop:

800 kr

Såld:

200 kr

måndag 20 maj 2019
kl 19:07:14

Elis Barkstedt

Läs mer om Elis Barkstedt